TED Üniversitesi 3 Dr. Öğretim Üyesi alıyor - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
41 kez görüntülendi
Dr. Öğr. Üyesi İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından
Başvuracak adayların:
Rektörlüğe hitaben yazılacak olan, başvuracağı fakülte ve bölümü belirtir, kişinin iletişim bilgilerini içeren bir dilekçenin ekinde; bir adet vesikalık fotoğraf ile nüfus cüzdanı fotokopilerini, öğrenim durumlarını gösterir tüm belgelerini (Lisans/Y.Lisans/Doktora), doçentlik belgelerini, askerliğini tamamlamış olduğunu gösterir belgelerini, fotoğraflı özgeçmişlerini (yayınlarını, hazırlanmakta veya yayınlanmak üzere süreci başlatılmış olan yayınlarını, öğretilen dersler ve yönettiği / yönetmeye devam ettiği doktora / yüksek lisans çalışmalarının listesini, yayınlarına yapılan atıfları ve yayın kurulu üyeliği, yarışma ve ödül jürisi üyeliği vb... diğer faaliyetlerini içeren), referans verebilecekleri üç kişinin iletişim bilgileriyle isimlerini, yabancı dil belgelerini, eğitim felsefelerini ve akademik ajandalarını (Öğrenim ve Araştırma Planlarını) içeren niyet mektuplarını, öğrenme sürecinde öğrencinin aktifliğini ve öğrenmeyi sahiplenmesini sağlamak için kullanılan strateji ve yöntemleri içeren portfolyolarını, bu yaklaşımın uygulandığını gösteren kanıtları iletmeleri gerekmektedir.
İlan edilen unvan için yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır. 

*İlan şartlarında çalışma deneyimi yer alan kadrolara başvuran adayların; deneyim sürelerini gösteren hizmet belgelerini, başvuru evrakları ile birlikte teslim etmeleri gerekmektedir.
Başvurusu dosyası bilimsel yayın ve çalışmaları kapsayacak olup, dosyası (5 CD) eksiksiz adaylar değerlendirilecektir. Eksik belgeler ve ilan
kriterlerini taşımayan belgeler geçerli olmayacaktır. Başvurular TED Üniversitesi (TEDÜ) İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen/posta aracılığı /e-posta (jobs@tedu.edu.tr) ile yapılabilir.
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. Kadro ile ilgili diğer tamamlayıcı bilgilere http://www.tedu.edu.tr/ internet adresinden ulaşılabilmektedir. Duyurulur. 
FakültesiBölüm/ AnabilimDalıKadro UnvanıKadro SayısıÖzel KoşullarBaşvuru Tarih Aralıkları
Mühendislik FakültesiBilgisayar Mühendisliği BölümüDr. Öğr. Üyesi1Adayların;
- Doktora derecelerini “Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da Bilişim Sistemleri” alanlarından birinden almış olmaları gerekmektedir.
- “Bilgisayar Mimarisi, Gömülü Sistemler, Bilgisayar Ağları, Veri Bilimi veya Programlama Dilleri” araştırma alanlarında akademik yazına özgün katkı
sağlamış olmaları tercih sebebidir.
17/12/2020 –31/01/2021
Fen-Edebiyat FakültesiPsikoloji BölümüDr. Öğr. Üyesi1Adayların;
- Psikoloji Bölümü lisans mezunu olmaları,
- Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini “Klinik (Uygulamalı) Psikoloji’’ alanından almış olmaları,
- Tercihen ders verme ve araştırma projesinde yer
almış olma deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
17/12/2020 –15/01/2021
Fen-Edebiyat FakültesiPsikoloji BölümüDr. Öğr. Üyesi1Adayların;
- Doktora derecelerini “Gelişim Psikoloji’’ alanından almış olmaları,
- Tercihen ders verme ve araştırma projesinde yer
almış olma deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
17/12/2020 –15/01/2021

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 46 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 49 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 43 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 47 kez görüntülendi
...