İskenderun Teknik Üniversitesi 15 öğretim üyesi alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
45 kez görüntülendi
Öğr. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından
İLAN
NO
BİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANIDER.ADETAÇIKLAMA
2020-
172
BARBAROS HAYRETTİN GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAKÜLTESİGEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜGEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği veya Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği alanlarında yapmış olmak. Denizcilik meslek derslerini verebilecek yeterliliğe sahip olmak.
2020-
173
BARBAROS HAYRETTİN GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAKÜLTESİGEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜGEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği veya Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği alanlarında yapmış olmak ve denizcilik meslek derslerini verebilecek yeterliliğe sahip olmak.
2020-
174
HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİHAVACILIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜHAVACILIK YÖNETİMİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitiminin en az ikisini Havacılık Yönetimi veya Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği alanında yapmış olmak.
Havacılık Yönetimi veya Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği alanında en az 5 (beş) yıl lisans seviyesinde ders vermiş olmak. Uluslararası hakemli dergilerde havacılık alanında
yayını olmak.
2020-
175
İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİLOJİSTİK YÖNETİMİ BÖLÜMÜULUSLARARASI LOJİSTİK YÖNETİMİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Makro İktisat alanından almış olmak. Ekonomik kalkınma, İç Göç ve İhracat konularında bilimsel
çalışmalar yapmış olmak.
2020-
176
İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK BÖLÜMÜULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Makro İktisat alanından almış olmak. Teknolojik yayılma ve gelir eşitsizliği konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2020-
177
İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ
FAKÜLTESİ
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
BÖLÜMÜ
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ANABİLİM DALI
DOÇENT11Doçentlik unvanını Yönetim Bilişim Sistemleri alanından almış olmak.
2020-
178
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Biyomedikal Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Kimya alanında almış olmak.
Moleküler baskılanmış sensörlerin üretimi ve uygulamaları üzerine çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az 10 (on) yayın yapmış olmak.
2020-
179
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIPROFESÖR11Doçentlik unvanını Elektrik- Elektronik Mühendisliği alanında almış olmak.
Mikrodalga devre ve anten tasarımı ve metamalzemeler konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI-E dergilerde en az 10 (on) yayın yapmış olmak
2020-
180
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Lisans, yüksek lisans, doktora derecelerini Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında almış olmak. Rüzgâr türbinleri ve güç elektroniği devrelerinin kontrolü konularinda bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Alanında SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az 5 (Beş) yayın yapmış olmak
2020-
181
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Endüstri Mühendisliği alanında almış olmak. SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az 10 (on) yayın yapmış olmak.
2020-
182
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİMETALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜMETALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Malzeme ve Metalurji Mühendisliği alanında almış olmak. Toz metalurjisi yöntemi ile kompozit malzeme ve metalik köpük malzeme üretimi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az 10 (on) yayın yapmış
olmak.
2020-
183
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİMETALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜMETALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Malzeme ve Metalurji Mühendisliği anabilim dalında almış olmak. Üretim teknolojileri, yüzey iyileştirme teknolojileri veya Döküm teknolojileri konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az 10 (on) yayın yapmış
olmak.
2020-
184
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİMÜHENDİSLİK TEMEL BİLİMLERİ BÖLÜMÜMÜHENDİSLİK TEMEL BİLİMLERİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Matematik alanında almış olmak. Kısmi diferansiyel denklemlerin analitik çözümler, sonlu fark ve sonlu eleman yöntemleri ile nümerik çözümler üzerine bilimsel çalışmalar yapmış
olmak.
2020-
185
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİPETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜPETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Doçentlik unvanını Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği alanında almış olmak.SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az 10 (on) yayın
yapmış olmak.
2020-
186
TURİZM FAKÜLTESİTURİZM REHBERLİĞİ BÖLÜMÜSEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Lisans eğitimini Turizm Rehberliği, Turist Rehberliği veya "Seyehat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği" alanında tamamlamış olmak. Yüksek lisans ve Doktora derecesini Turizm İşletmeciliği alanında almış olmak. Turizm/Turist rehberliği alanında bilimsel
çalışmalar yapmış olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 56 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 43 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 38 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 40 kez görüntülendi
...