İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim görevlisi alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
47 kez görüntülendi
Öğr. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

Üniversitemiz MF, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'ne 2547 S. Kanunun 31. maddesine, 09 Kasım 2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanmış olan Öğr. Üyesi dışındaki öğr. elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına ilişkin usul  ve  esaslar  hakkında  yönetmelik  maddelerine  ve  Üniversitemizin  Akademik  Yükseltme  ve Atama Esaslarına uygun, tam gün statüde çalışacak Öğretim Görevlisi alınacaktır.
Adayların  ekinde  özgeçmiş,  diploma,  yurtdışı  diplomalar  için  denklik  belgesi  bulunan dilekçelerini işbu ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde MF Dekanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.    Belirtilen    belgeleri    taşımayan,    süresi    içerisinde    teslim    edilmeyen    ve posta/kargodaki gecikmeler nedeniyle süresinden sonra iletilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlk başvuru tarihi                 :  15.12.2020
Son başvuru tarihi               :  29.12.2020
Ön değerlendirme tarihi      :  04.01.2021  
(Sonuçlar  http://w3.cs.bilkent.edu.tr/  adresinde
yayınlanacaktır.)
Giriş sınav tarihi                 :  11.01.2021
Sonuç açıklama tarihi         :  13.01.2021

FAKÜLTE: Mühendislik Fakültesi
BÖLÜM: Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
AKADEMİK UNVANI: Öğretim Görevlisi
ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI: 1

ÖZEL   KOŞULLAR:   Bilgisayar   Mühendisliği   veya   Enformatik   alanında   doktora derecesine   sahip   olmak.   Lisans   derecesini   Bilgisayar   Mühendisliği   alanında   almış   olmak. Bilgisayar Mühendisliği alanında lisans dersleri verme tecrübesi bulunmak. Programlamaya giriş, Ofis gereçleri (Excel, vb.), temel veri analizi ve temel algoritmalar konularında ders verebilecek olmak. Çok iyi derecede İngilizce yazma ve konuşma seviyesine sahip olmak. YDS'den en az 80 puan almış olmak veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan muadil bir  puan  almış  olmak.  ALES'ten  70  ve  üzeri  puan  almış  olmak.  (Doktorası/Sanatta  Yeterliliği veya önceden öğretim görevlisi olarak çalışma geçmişi olanlar ALES’ten muaftırlar.)

BAŞVURU   ADRESİ:   İhsan   Doğramacı   Bilkent   Üniversitesi   Mühendislik   Fakültesi 06800, Bilkent Ankara

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 39 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 47 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 40 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 133 kez görüntülendi
...