Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Elemanı alım ilanı - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
35 kez görüntülendi
Öğr. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ:
Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle tarihlerde değişiklik olması veya ertelenmesi durumunda Üniversitemiz internet sayfasında duyuru yapılacak olup adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlan07 Aralık 2020 tarihli Resmî GazeteÖn Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi22.12.2020
Başvuru Başlangıç07.12.2020Giriş Sınavı Tarihi25.12.2020
Son Başvuru Tarihi21.12.2020Sonuç Açıklama Tarihi28.12.2020
Başvuru Adresi : Kadro ilanının yapıldığı ilgili birimlere yapılacaktır.
Sonuçların ilan edileceği internet adresi : https://www.bandirma.edu.tr
1- Adaylar başvurularını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının http://pdb.bandirma.edu.tr internet sayfasında yayımlanan form dilekçe ve
dilekçede istenen nitelikteki belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla yapmak zorundadır. (Farklı bir başvuru yöntemi kabul edilmeyecektir).
2- Başvuru formunda onaylı ve/veya ıslak imzalı olarak istenen belgelerde Fotokopi/Renkli Fotokopi belgeler kabul edilmemektedir.
3- Belgelerde onaylayanın adı soyadı, unvanı, mühür, tarih olmalı, bu bilgiler ve mührün okunaklı olması gerekmektedir.
4- Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine müracaat edebilir. Birden fazla kadroya yapılan müracaatların hiçbiri dikkate alınmayacaktır.
5- Belgelerin ilgili bir kamu kurumu tarafından (Aslı Gibidir) onaylanmış olması yeterlidir. Belgelerin aslı görülmek kaydıyla, başvuru yapılan
Birimde de Aslı Gibidir onayı yapılabilir, noter onaylı olması (yabancı dilden tercüme edilen belgeler hariç) zorunlu değildir.
6- “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca yüksek lisans belgelerinin tezli olup olmadığı belirtilmesi gerekli olup Tezli Yüksek Lisans olduğu belirtilmeyen belgelerde Yönetmelik hükümlerine göre değerlendirme yapılacaktır.
7- Başvuru belgeleri iade edilmeyecektir.
8- Başvurular, sonuçlar ve kazanan adayların atama için başvuru evraklarıyla ilgili Üniversitemiz internet sayfasında yayınlanacak duyurular tebligat niteliğinde olup ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
9- İnternet aracılığı ile yapılacak başvurular, süresi içinde yapılmayan başvurular, imzasız başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate
alınmayacaktır.
10- Başvurular müracaat edilecek birime posta yoluyla veya şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar Başvuru yapılacak ilgili Birime ulaşması gerekmektedir. (Yanlış Birime ve/veya adrese teslim edilmesinden ve postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir).
11- İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir.

Başvuruda İstenilen Belgeler
Öğretim Görevlisi Kadroları İçin;
1- İmzalı Başvuru Formu
2- ALES Sonuç Belgesi (Doğrulama kodu bulunan)(Muafiyet talep edenler için muafiyete esas belgesinin Aslı/Aslı Gibidir onaylı örneği)
3- YDS veya Eşdeğeri Sınav Sonuç Belgesi (Doğrulama kodu bulunan) (Yabancı dil şartı bulunmayan kadrolara başvurularda bu zorunlu belge değildir.)
4- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi (Aslı Gibidir onaylı örneği) (Yabancı ülkelerden alınan diplomalar için ek olarak onaylı denklik belgesi)
(Başvuru tarihleri içerisinde e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
(Adayların belgelerinde ilanda belirtilen bölümden/anabilim dalından/programdan mezun olduğunu diploma/mezuniyet belgesinde veya
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığından alınmış eşdeğerlik/denklik belgeleri ile kanıtlamaları gerekmektedir.)
5- Lisans Transkripti (Aslı/Aslı Gibidir onaylı örneği)
6- Lisansüstü Transkripti (Aslı/Aslı Gibidir onaylı örneği) (Mezuniyet şartı olmayanlar için için zorunlu değil.)
7- Tecrübe Belgeleri ve SGK Hizmet Dökümü (Aslı veya noter onaylı örneği) (Tecrübe istenilen kadrolarda bu durumu kanıtlayan resmi ya da özel kuruluşlardan alınmış belgeler ile birlikte alanda çalışmayı kanıtlayan SGK Hizmet Döküm Belgesi (meslek kodunu ve unvanını gösterir) teslim edilecektir.)
8- Özgeçmiş
9- Adli Sicil Kaydı (Başvuru tarihleri içerisinde e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
10- Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için) (Başvuru tarihleri içerisinde e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
11- Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı fotokopisi
12- İki adet vesikalık fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş.)
 
İlan SıraKadro UnvanıKadro SayısıBirimBölümAnabilim Dalı (ABD)/Pr.İlan ŞartıALESYab. DilBaşvuru Adresi
ÖE202034Öğr. Gör. (Uygulamalı Birim)1Rektörlük(Uygulamalı Birim)Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümlerinin birinden Lisans mezunu olup bu alanların birinde Tezli Yüksek Lisans yapmış olmak.
ASP.NET MVC veya ASP.NET
teknolojilerinden birine iyi derecede hakim olmak ve bununla birlikte HTML, CSS, JavaScript, JQuery ve SQL konusunda bilgi sahibi olmak. (Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve İlgili Birimlerde görevlendirilecektir.)
7050Rektörlük, Merkez Yerleşke, Bandırma/BALIKESİR

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 103 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 48 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 46 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 42 kez görüntülendi
...