İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
38 kez görüntülendi
Araş. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine yapılacak öncelikli alanlarda araştırma görevlisi alımına ilişkin 30/11/2020 tarih ve 31320 sayılı Resmî Gazete'de aslına uygun olarak yayımlanan ilanımızda belirtilen İlan Özel Şartları aşağıda belirtildiği şekilde düzeltilmiştir.

 

No.FakülteBölümAnabilim DalıALES
Puanı ve Türü
Yab.Dil PuanıAdet.UnvanDrc.İlan Özel Şartı
2Mühendislik ve MimarlıkBilgisayar MühendisliğiBilgisayar Yazılımı *SAY/70701Araştırma Görevlisi6İnsan Beyni ve Nörobilim alanında doktora yapıyor olmak.
3Elektrik ve Elektronik MühendisliğiDevreler ve Sistemler *1Araştırma Görevlisi6İnsan Beyni ve Nörobilim alanında doktora yapıyor olmak.
4Telekomünikasyon *1Araştırma Görevlisi6Optik Elektrooptik Fotonik alanında doktora yapıyor olmak.
6İnşaat MühendisliğiYapı Malzemeleri *1Araştırma Görevlisi6Akıllı ve Yenilikçi Malzemeler alanında doktora yapıyor olmak.
7Malzeme Bilimi ve MühendisliğiMalzeme *1Araştırma Görevlisi6Akıllı ve Yenilikçi Malzemeler alanında doktora yapıyor olmak.
8Mühendislik BilimleriHesaplamalı Mühendislik *1Araştırma Görevlisi6Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik- Kuantum Programlama alanında doktora yapıyor olmak.
14Sosyal ve Beşeri BilimlerTarihOsmanlı Müesseseleri ve Medeniyeti Tarihi *SÖZ/70501Araştırma Görevlisi5Osmanlı Müesseseleri ve Medeniyeti
Tarihi alanında doktora yapıyor olmak.
15Su ÜrünleriAvlama ve İşleme Teknolojisiİşleme Teknolojisi *SAY/70501Araştırma Görevlisi5Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknolojisi alanında doktora yapıyor olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 54 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 87 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 38 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 44 kez görüntülendi
...