Atatürk Üniversitesi 4 Doçent Alacak. - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
51 kez görüntülendi
Doçent İlanı kategorisinde (5.9k puan) tarafından
AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adedi Der.
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Doçent 1 1 Doçent unvanını açık ve uzaktan öğrenme alanında almış olmak. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adedi Der.
Restoratif Diş Tedavisi Doçent 1 1 Restoratif Diş Tedavisi alanında doçent unvanı almış olmak. EDEBİYAT FAKÜLTESİ Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adedi Der.
Bilgi ve Belge Yönetimi Doçent 1 1 İletişim Bilimleri alanında doçent unvanı almış olmak. Alman Dili ve Edebiyatı Doçent 1 1 Dünya Dilleri ve Edebiyatları bilim alanında doçent unvanı almış olmak ve Alman Dili ve Edebiyatı alanında çalışmalar yapmış olmak.
YENİ
16:09
DOÇENT KADROLARI İÇİN: - Adaylar, Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken, dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri ve iki adet fotoğraf ve yayınlarının birer örneği ile birlikte 1 adeti bilgisayar ortamında (USB Bellek veya CD/DVD) olmak üzere toplam 4 takım dosyayı (1 adet USB/CD/DVD – 3 adet dosya) teslim edeceklerdir.Son başvuru Tarihi
27.11.2020

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

...