İstanbul Teknik Üniversitesi 3 Profesör alıyor - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
55 kez görüntülendi
Profesör İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan kadrolarına, 657 sayılı Kanunun 48. maddesi ile 2547 Sayılı Kanunun 24. ve 26. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve İTÜ Akademik Yükseltme ve Atama Ölçütlerinde (2018) belirtilen şartları sağlamak kaydıyla anılan Kanun hükümleri uyarınca Öğretim Üyeleri alınacaktır. Müracaat süresi ilan tarihinden itibaren 15 gün olup, bu süre içinde yapılmayan veya eksik belgeli başvurular kabul edilmeyecektir.

1- Profesör kadroları devamlı statüde çalıştırılmak üzere olup, yukarıda belirtilen Kanunlar ve Yönetmelik de belirtilen şartları sağlayan adaylar, şeffaf kapaklı bir adet dosya içerisinde başvuracakları anabilim dalını ve niteliğini belirtir dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişleri, doçentlik belgesi, İTÜ Akademik Yükseltme ve Atama Bilgi Formu (Dekan onaylı), başlıca araştırma eserleri ile yayın listesinden oluşan başvuru dosyası ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan Profesörlük için 6 takım dosyayı CD veya taşınabilir bellek olarak Rektörlüğe iletmeleri gerekmektedir.

2- Yurt dışından alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.

3- İlan ile ilgili detaylı bilgiler Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının http://pdb.itu.edu.tr sayfası ile 0 212 285 39 62 nolu telefonundan temin edilebilir. 
 

BİRİMİANABİLİM DALIPROFESÖRNİTELİĞİ
Kadro AdediKadro Der.
BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM FAK.Bilgisayar mühendisliği11Bilgisayar ağları, ağ protokolleri, Internet servis Kalitesi, yazılım tanımlı ağlar, blok zincir alanlarında yayınları olmak, doktora derecesini yurtdışından almış olmak.
ELEKTRİK- ELEKTRONİK
FAKÜLTESİ
Kontrol ve Otomasyon
Mühendisliği
11Elektrik ulaşım sistemi(araç ve/veya setleri)tasarımı ve üretimi yapmış olmak, konvansiyonel enerji üretim sistemlerinin kontrol ve otomasyonu alanında uluslararası projeler yapmış olmak.
MADEN FAKÜLTESİCevher Hazırlama
Müh.
11Cevher Hazırlama Konularında ders vermiş olmak ve kömür hazırlama ve teknolojisi konularında çalışmaları olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 50 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 56 kez görüntülendi
10, Kasım, 2020 Profesör İlanları kategorisinde Ceren Açıkgöz (6.3k puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 54 kez görüntülendi
6, Kasım, 2020 Profesör İlanları kategorisinde Ceren Açıkgöz (6.3k puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 50 kez görüntülendi
...