Ufuk Üniversitesi Dr Öğretim Üyesi Alıyor - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
52 kez görüntülendi
Dr. Öğr. Üyesi İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere devamlı statüde) öğretim üyesi alınacaktır.
 Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracakların Fakülte/Bölüm/Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmişlerini, öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan ( Dr.Öğr. Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.
1- Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne (Ufuk Üniversitesi Personel Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No: 129 PK: 06836 Gölbaşı/ANKARA adresine) şahsen teslim edilecektir.
2- İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir

FAKÜLTEBÖLÜM/ ANABİLİM DALI/
BİLİM DALI
KADRO UNVANIADEDİAÇIKLAMA
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiYönetim Bilişim SistemleriDr. Öğr. Üyesi1Üniversitelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak ve bu alanlarda tezli yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olmak.
“Nesne tabanlı Programlama’’, “Veritabanı Tasarımı ve Yönetimi’’, “İşletim Sistemler’’, “Programlama Dilleri’’, “Bilgi Yönetimi’’, “Bilgi Erişimi’’, “İnsan Bilgisayar Etkileşimi’’, “Makine Öğrenmesi’’, “Yapay Zeka’’ ve “Bilgisayar Ağları’’ gibi alanların birkaçında ders verebilir durumda olmak ve ilgili alanlarda ulusal ve uluslararası dergilerde yayın
yapmış olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 41 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 59 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 51 kez görüntülendi
...