Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 4 Doktor Öğretim Üyesi alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
45 kez görüntülendi
Dr. Öğr. Üyesi İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

1- Üniversitemiz akademik birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve 12/06/2018 tarihli Resmî Gazete ‘de yayımlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’ nin ilgili maddeleri ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (11.06.2019 tarihli ve 2019/04/01 sayılı Senato  Kararı,  YÖK Genel  Kurulu’nun 04.07.2019 tarihli Kararı) Esasları  uyarınca,  657 sayılı  Devlet  Memurları  Kanunu’nun  48. Maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla, aşağıda bölüm ve anabilim dalı itibariyle unvanları belirtilen öğretim üyeleri alınacaktır.
2- Dr. Öğretim Üyesi kadrosu için adayların, başvurdukları birimi, anabilim dalını, ilan açıklamalarını belirten başvuru dilekçesine özgeçmişini, 3 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi adli sicil belgesi (son bir ay içinde alınmış) doktora belgesini, uzmanlık belgesi  veya  sanatta  yeterlik  belgesini,  yabancı  dil  başarı  belgesini,  bilimsel  çalışma  ve  yayınlarını  kapsayan  1  (bir)  adet  takım  dosyayı,  özgeçmiş  ve eserlerini  içeren  elektronik  ortamdaki  4  (dört)  adet  CD  veya  taşınabilir  belleği,  “Sivas  Bilim  ve  Teknoloji  Üniversitesi  Öğretim  Üyesi  Kadrolarına Yükseltilme ve Atanma Yönergesi” ne göre düzenlenen “Öğretim Üyeliğine Başvuracak Adayların Yayınlarını Değerlendirme Formunu” da ekleyerek Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü’ne müracaat etmeleri gerekmektedir.
3-  Başvuruda  bulunacak  adayların  ilanın  Resmî  Gazete’de  yayımlandığı  tarihten  itibaren  15  (on  beş)  gün  içerisinde  Sivas  Bilim  ve  Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen ya da posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Posta/kargo yolu ile yapılan müracaatlarda yaşanan aksaklıklardan Üniversitemiz sorumlu olmayacaktır. Adayların başvuru dilekçelerinde yazışma adresleri ile telefon numaralarının bildirilmesi gerekmektedir. İlan şartlarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
4- Profesör veya Doçent unvanı olanlar Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuru yapamazlar.
5- Yurtdışında alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.
6-  Herhangi  bir  kamu  kurumunda  çalışanlar  (daha  önce  çalışıp  ayrılsalar  dahi)  çalıştığı  kurumdan  alacakları  onaylı  ayrıntılı  hizmet  belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.
7- Başvuruda bulanacak adayların ilan edilen tek bir kadro ilanına başvurmaları gerekmektedir. Birden fazla kadroya başvuru yapan adayların her iki başvurusu da değerlendirmeye alınmayacaktır.
8- Başvuru adresi: Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Yenişehir Mah. Kardeşler Cad. No: 7/1, Merkez- SİVAS

NOT:
İlanımıza http://www.sivas.edu.tr web sitesi Duyurular kısmından ulaşılabilir. Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ’ne, SBTÜ Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru Formu ’na ve
SBTÜ  Akademik  Yükseltilme  ve  Atanma  Kriterleri  Ek  Koşullarına  Uygunluk  Beyan  Forumu’na  http://www.sivas.edu.tr  web  sitesi  Duyurular
kısmından ulaşılabilir.
 

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI/ ANASANAT DALI/ PROGRAMKADRO UNVANIKADRO / DERECEADETİLAN ŞARTLARI
Mühendislik ve
Doğa Bilimleri Fakültesi
Bilgisayar MühendisliğiBilgisayar BilimleriDoktor Öğretim Üyesi41Bilgisayar Mühendisliği Alanında Lisans Mezunu Olmak. Bilgisayar Mühendisliği Alanında Doktora Çalışmaları Yapmış Olmak.
Mühendislik ve
Doğa Bilimleri Fakültesi
Bilgisayar MühendisliğiBilgisayar YazılımıDoktor Öğretim Üyesi41Bilgisayar Mühendisliği Alanında Lisans Mezunu Olmak. Bilgisayar Mühendisliği
Alanında Doktora Yapmış Olmak ve Zararlı Yazılımlar ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Sivas Meslek YüksekokuluMotorlu Araçlar ve Ulaştırma TeknolojileriUçak Teknolojisi Pr.Doktor Öğretim Üyesi41Elektrik-Elektronik Mühendisliği Alanında Doktora derecesine sahip olmak. Elektrik şebekesine bağlı batarya enerji depolama sistemlerinin kontrol ve analizi konularında çalışmaları olmak.
Mühendislik ve
Doğa Bilimleri Fakültesi
Kimya MühendisliğiKimya MühendisliğiDoktor Öğretim Üyesi51Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora derecesini Kimya Mühendisliği Bölümünde yapmış olmak. Biyodizel Üretimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 44 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 45 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 46 kez görüntülendi
...