Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi Alacak. - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
45 kez görüntülendi
Dr. Öğr. Üyesi İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Üniversitemiz  birimlerine  2547  sayılı  Kanun  ile  Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

 Doktor    Öğretim    Üyesi    kadrosuna    başvuracak    adayların;    Dilekçeleri    ekinde özgeçmişini, tasdikli doktora belgesini, 1 (bir) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti,  yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takımı elektronik ortamda, 1 takımı ise basılı olmak üzere toplam 5 takım dosya ile birlikte şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca, kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

GENEL AÇIKLAMALAR
1.   Yabancı   Ülkelerden   alınan   diplomaların   Üniversitelerarası   Kurulca   denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
2. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşımaları gerekmektedir.
3. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve ataması yapılmış olanlar ise iptal edilecektir.
4. Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilirler.
5. İdare gerekli gördüğü takdirde "İlanın" her aşamasını iptal etme hakkına sahiptir.

Başvuru Yeri :
Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. Başvurular, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile   yapılacaktır.   (Süresi   içinde   yapılmayan   başvurular,   eksik   belgeli   dosyalar   ile   yapılan başvurular ve posta ile yapılan başvurular zamanında gelmediği takdirde dikkate alınmayacaktır.)

* İlan ile ilgili detaylar ve başvuru formuna www.gibtu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
 

BirimiBölümüProgram/ABDUnvanıDer.AdetAçıklama
İslami İlimler
Fakültesi
Temel İslam
Bilimleri
HadisDr.Öğr.
Üyesi
11Hadis ve Haber alanında çalışmalar
yapmış olmak.
İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriTefsirDr.Öğr. Üyesi11Kur’an lügatı alanında çalışmalar yapmış olmak.
İslami İlimler
Fakültesi
Temel İslam
Bilimleri
Kelam ve İslam
Mezhepleri
Dr.Öğr.
Üyesi
11Emr-i Bil-maruf alanında çalışmalar yapmış
olmak.
İslami İlimler FakültesiFelsefe ve Din BilimleriDin BilimleriDr.Öğr. Üyesi11Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalında doktorasını yapmış olup, İbni Haldun
hakkında çalışmalar yapmış olmak.
İslami İlimler Fakültesiİslam Tarihi ve Sanatlarıİslam TarihiDr.Öğr. Üyesi11Hz. Ömer dönemi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bil.
Fakültesi
Temel BilimlerTemel Bilimler (Matematik)Dr.Öğr. Üyesi21Fark denklemlerinin spektral problemleri üzerine çalışmaları olmak.
Mühendislik ve
Doğa Bil. Fakültesi
Temel BilimlerTemel Bilimler (Kimya)Dr.Öğr. Üyesi31Yakıt hücreleri ile ilgili çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiHemşirelikHemşirelikDr.Öğr. Üyesi31Hemşirelik Anabilim Dalında doktorasını yapmış olup, Meme Kanseri Risk
Değerlendirme üzerine çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiEbelikEbelikDr.Öğr. Üyesi31Ebelik veya Hemşirelik Anabilim Dalında Doktorasını yapmış olmak, Doğum Öncesi Hazırlık Eğitici Eğitimi sertifikasına sahip
olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 44 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 49 kez görüntülendi
...