Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 3 Dr Öğretim Üyesi Alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
45 kez görüntülendi
Dr. Öğr. Üyesi İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ kadrolarına başvuracak adaylar tarafından; birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe; ekinde özgeçmiş, Barkodlu / karekodlu e-Devlet çıktısı olarak alınacak lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları, yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, Asgari Koşulların Sağlandığına İlişkin Bildirim Formunu içeren bir takım fiziksel dosya hazırlanacaktır. Adayların hazırlamış oldukları fiziksel dosya ile birlikte, PDF formatında özgeçmiş, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarına ait bilgi ve belgeleri içeren 4 (dört) adet CD veya Taşınabilir Bellek ile Üniversitemiz ilgili birimlerine şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir.

İlgili kadrolara başvuracak adayların,

▪ Devlet hizmetine girmede aranılan genel şartları taşımaları gerekmektedir.
▪ Yabancı ülkelerden alınan diplomaların onaylı denklik belgesi sunulmalıdır.
▪ Erkek adayların askerlik durum belgelerini sunmaları gerekmektedir. ( e-Devlet’ten alınabilir.)
▪ Adli Sicil belgesini sunmaları gerekmektedir. ( e-Devlet’ten alınabilir.)
▪ Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış olsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları (e-Devlet’ten alınabilir.) onaylı, ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

Müracaatların gerekli belgelerle birlikte ilanın yayımı tarihinden itibaren son müracaat tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Adaylar başvuru dilekçesini web adresinden (http://www.atu.edu.tr) alarak başvuracaklardır. Belirtilen koşulları taşımayan ve başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Rektörlük:0 322 455 00 00

İnsan ve Toplum Bilimleri FakültesiPsikolojiEndüstri ve Örgüt PsikolojisiDoktor Öğretim Üyesi13Psikoloji alanında doktora yapmış olmak, sosyal psikoloji ve gruplar arası ilişkiler konularında çalışmaları bulunmak.
Mühendislik FakültesiYazılım MühendisliğiYazılım MühendisliğiDoktor Öğretim Üyesi13Bilgisayar Mühendisliği veya Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olmak, Bilişim Sistemlerinde Güvenilirlik Analizi konusunda çalışmaları bulunmak.
Mühendislik FakültesiYazılım MühendisliğiYazılım MühendisliğiDoktor Öğretim Üyesi13Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans ve doktora mezunu olmak, makine öğrenmesi konusunda çalışmaları bulunmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 35 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 50 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 55 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 50 kez görüntülendi
...