İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Profesör Alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
50 kez görüntülendi
Profesör İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

Üniversitemiz  Tıp  Fakültesine,  2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu,  Öğretim  Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Yasa’nın 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayan öğretim üyeleri alınacaktır.

1 - Profesör adayları; özgeçmişlerini, bilimsel  yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini,  yönetimlerinde  devam eden  ve  biten  doktora,  sanatta  yeterlik  veya  yüksek  lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim eder. Adaylar, bu başvurularında yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.

İstenen Belgeler:
- Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Bilgi formu, Nüfus cüzdan fotokopisi,
- Akademik unvanının  gerektirdiği  diploma ve belgelerin  onaylanmış  fotokopileri  (Yurt dışından alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.)
- Başvuru süresi bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir Başvurular,  istenen  belgeler  (internet  yoluyla)  elektronik  ortamda  insan.kaynaklari@ yeniyuzyil.edu.tr  E-posta  adresine  gönderilerek  yapılacak  olup,  şahsen  ve  posta  ile  yapılan başvurular ile eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Not:
1.      İlana      ilişkin      ayrıntılı      bilgilere      ve      doldurulması      gereken      formlara; www.yeniyuzyil.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
2. Yayın dosyalarını içeren CD/USB /DOSYA daha sonra teslim edilebilir.

Tıp FakültesiGöğüs Hastalıkları1ProfesörGirişimsel Bronkoskopi alanında deneyimli olmak

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 56 kez görüntülendi
10, Kasım, 2020 Profesör İlanları kategorisinde Ceren Açıkgöz (6.3k puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 51 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 55 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 54 kez görüntülendi
...