İstanbul Bilgi Üniversitesi profesör alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
52 kez görüntülendi
Profesör İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

Üniversitemize 2547  sayılı  Yükseköğretim Kanunu’nun  ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme  ve  Atanma  Yönetmeliği’nin  ilgili  maddeleri  uyarınca aşağıda belirtilen kadroya Öğretim Üyesi alınacaktır.
 

Sıra NoFakülteBölüm/Program/ Anabilim DalıUnvanKadro SayısıAranan Kriterlerİlan TakvimiAçıklama
1RektörlükGenel EğitimProfesör1Siyaset Bilimi veya Kamu Yönetimi alanında doktora ve doçentliğini almış; başta sağlık, vergi ve kamu idari yapılanması olmak üzere kamu yönetiminin hukuki yapısı ile idari yargılama üzerine bilimsel yayınlar
yapmış olmak
Duyuru Başlama Tarihi : 10.11.2020 Son Başvuru Tarihi : 24.11.2020


Profesörlük kadrosuna başvuracak adaylar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Başvuru Formu (Üniversitemiz web sitesinde yer  alan  ilanlardan  ulaşabilirsiniz.),  kimlik  fotokopisi,  özgeçmiş,  doçentlik  belgesi  ile  diğer  öğrenim  belgeleri  (belgelerin  asılları  ile  fotokopilerinin getirilmesi  gerekmektedir),  YÖK  denklik belgesi  (yurtdışından  alınmış diplomalar için) ile bilimsel  çalışma ve  yayınlarını  kapsayan  dosyalarını  başvuru dilekçelerine  ekli  olarak  süresi  içinde,  1  adet  basılı  kopya  ve  6  adet  dijital  kopya  (USB)  olarak  İstanbul  Bilgi  Üniversitesi  Rektörlüğü  Personel  Daire Başkanlığı’na teslim edeceklerdir.

ÖNEMLİ:
Adayların  başvuruları,  İstanbul  Bilgi  Üniversitesi  Performans  Ölçütleri  ve  Akademik  Atama  ve  Yükseltme  Kıstasları  Yönergesinde  belirtilen kriterleri yerine getirmeleri halinde değerlendirmeye alınmaktadır. Başvuru formu doldurulurken bu hususun dikkate alınması rica olunur.
Eksik evrakla yapılan, süresi içinde yapılmayan başvurular ve postada meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU ADRESİ
İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü
Personel Daire Başkanlığı santralistanbul Kampüsü-Ek Bina Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mahallesi İmrahor Caddesi No:29 34400 Kağıthane - İSTANBUL
Personel Daire Başkanlığı: 0212 311 63 37 / 0212 311 62 51              

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 48 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 48 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 53 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 44 kez görüntülendi
19, Aralık, 2020 Profesör İlanları kategorisinde Ceren Açıkgöz (6.3k puan) tarafından soruldu
...