Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 Dr. Öğretim Üyesi Alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
62 kez görüntülendi
Dr. Öğr. Üyesi İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

02 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.
- İlanda belirtilen kadrolara müracaat eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması
gerekmektedir.
- Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, başvuru formlarına ve ayrıntılı bilgilere https://ksbu.edu.tr/ adresindeki duyurular kısmından ulaşabilir.
- Adaylar, ilanın Resmî Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunacaklardır.
 

İLAN SIRA NOBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALI / PROGRAMUNVANADETDERECEÖZEL ŞARTLAR
3Tıp FakültesiTemel Tıp
Bilimleri
FizyolojiDr. Öğr. Üyesi12Fizyoloji alanında doktora yapmış olmak.
4Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiDr. Öğr. Üyesi12Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji alanında uzman olmak.
5Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıDr. Öğr. Üyesi12Göz hastalıkları alanında uzman olmak.
6Tavşanlı Sağlık Hizmetleri MYODişçilik Hizmetleri BölümüAğız ve Diş SağlığıDr. Öğr. Üyesi12Diş hekimi ve ağız diş ve çene cerrahisi alanında uzmanlık veya doktora yapmış olmak.
7Tavşanlı Sağlık Hizmetleri
MYO
Dişçilik Hizmetleri
Bölümü
Ağız ve Diş SağlığıDr. Öğr. Üyesi12Diş hekimi ve protetik diş tedavisi alanında uzman olmak

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 63 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 46 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 42 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 46 kez görüntülendi
...