Giresun Üniversitesi 3 Doçent Alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
49 kez görüntülendi
Doçent İlanı kategorisinde (6.3k puan) tarafından

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
ve Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Öğretim üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. ve 24. maddelerinde belirlenen asgari koşulları sağlamış olmak şartıyla:

DOÇENT kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans/yüksek lisans diploması, doktora belgesi ve doçentlik belgesi, yabancı dil sınav sonuç belgesi, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesine uygun doldurulan EK-2 yayın listesi ve puanlama tablosu, EK-3 Genel Değerlendirme tablosu, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 adet fiziki dosyayı, 4 adet CD’ye veya USB belleğe yüklenmiş halde Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Doçent kadrosuna; Profesörler müracaat edemezler.

lan Tarihi : 07.11.2020
Başvuru Tarihi : 09.11.2020
Son Başvuru Tarihi : 23.11.2020

 

BİRİMBÖLÜMANABİLİM

DALI
UNVANIDER.AD.İLAN ŞARTI
Eğitim FakültesiEğitim Bilimleri BölümüEğitim Yönetimi Anabilim DalıDoçent11Eğitim yönetimi alanında doçent unvanı almış olup, hesap verebilirlik ve örgütsel etik iklim konularında çalışmaları olmak.
Dereli Meslek YüksekokuluMülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümüİş Sağlığı ve Güvenliği ProgramıDoçent11Doçentliğini Fizik bilim alanında almış olmak. Kafes yapılı sistemler, ağır metallerin giderilmesi ve biyoaktif maddeler hakkında kuramsal ve deneysel çalışmaları olmak.
Mühendislik FakültesiÇevre Mühendisliği
Bölümü
Çevre Bilimleri Anabilim DalıDoçent11Su kalitesi, atık su arıtımı konularında çalışmaları bulunmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 35 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 48 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 38 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 37 kez görüntülendi
...